traşsız saç ekimi

Traşsız Saç Ekimi Nedir?

Traşsız Saç Ekimi erkeklerin en çok tercih ettiği saç ekimi yöntemidir Diğer yöntemler de saç tamamen traş edilirken, bu teknikte kök ekilen bölgede saçın traş edilmesine gerek kalmaz.

Ekim bölgesinin az olduğu, erkekler ve kadınlar da traşsız fue yöntemi uygulanabilen bir uygulamadır.

Bu yöntem son yılların en güvenilir ve en sık tercih sebebi olmuştur. Bu teknik iki yöntem ile yapılır. 1.si Bölgesel Traşlama ile 2.si Hiç Traşlama yapmadan yapılan yöntemdir.

Randevu Al

Traşsız Saç Ekimi Süreci Nasıl İşler?

Saç analizi yapılarak, saçın kalitesi, donör alanının yoğunluğu, ekim yapılacak bölge için greft sayısı hesaplanır. Hasta ile birlikte ön saç çizgisi belirlenerek, donör bölgesi lokal anestezi ile uyuşturularak mikromotor yardımıyla kökler alınır.

Saçın ekim yapılacak bölgesine alınan donörler, teker teker nakledilir.
İmplant kalemine yerleştirilen greftler, saçınızın çıkış açısına, yönüne göre ekilir. Böylelikle tedavi sonrası saç doğal görünüm sağlar.

traşsız saç ekimi fiyatları

Traşsız Saç Ekimi Sonrası Süreç Nasıldır?

Traşsız Saç Ekiminde yara ve kabuklanma işlemi, diğer saçlarla kamufle edildiğinden kişi sosyal hayata çok çabuk döner.

Kişi sosyal yaşantısına hızlı bir şekilde döner. İyileşme ve normal görünümünüze dönüş hızlıdır. Oluşan kabuklanmalar ve kızarıklıklar ortalama 7-10 gün içerisinde normale döner.

Traşsız Saç Ekimi Sonrası Dökülme Süreci

Tedavi sonrası dinlenmek, saç kökleri oluşabilecek zararlardan ve mikroplardan saç köklerini korumanızı sağlar.

Tedavi sonrası, 10 gün içerisinde kabuklanma dökülür. 15 gün sonrası, şok evresi dediğimiz dökülme işlemi gerçekleşir. 3 ay sonra saçlar çıkmaya başlar, 12 ay sonra saçlar artık son halini almış olur.

Traşsız Saç Ekiminden Ne Kadar Süre Sonra Traş Olunur ?

Saç kökleri hassas olacağından, saçın traş yapılması için en az 15-20 gün geçmelidir.

Uzmana danışılarak 1 ay sonra traş yapılabilir. Saçın kimyasal maddelerden, 3 ay korunması gerekir. Saç köklerine zarar verecek, güneş ışınları ve aşırı terlemeden kaçınılmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Traşsız Saç Ekimi İşleminden Sonra Ağrılarım Olacak Mı?
Traşsız Saç Ekimi Sonrası Ekilen Saçlarım Artık Hiç Dökülmeyecek Mi?
Traşsız Saç Ekimi Sonrası Olabilecek Komplikasyonlar Nelerdir?
Traşsız Saç Ekimi İçin Uygun Olup Olmadığımı Nasıl Anlayabilirim?
Saç Ekimi

Öncesi ve Sonrası

 • Before-ornek-1
  After-ornek-1
  Öncesi ornek-1 Sonrasi
 • Before-ornek-2
  After-ornek-2
  Öncesi ornek-2 Sonrası
 • Before-ornek-3
  After-ornek-3
  Öncesi ornek-3 Sonrası
Saç Ekimi Sonrası Süreç

Saç Ekimi Sonrası 10. Gün

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en büyük çekincesi işlem sonrası dış görünümlerinin nasıl olacağı. Merak etmeyin, saç ekimi izleri 10 günde yok oluyor.

+90(542) 415 10 80

Hasta Yorumları

“Nejla hanım benimde saç ekimimi yaptı özellikle kendisinin bizzat saç ekimi uygulamasını yapması ilgi alakası ve profesyonelliği tartışılamaz bende çok araştırdım yaklaşık iki sene kadar çok memnunum şu an herkese tavsiye ederim..”
“Hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir saç ekim merkezidir.Necla hanım ve ekibine güvenin, doğal görünümlü saçlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayın.Ben kendilerine çok teşekkür ederim.Yaptıkları ekimden fazlasıyla memnun kaldım.Emeğinize sağlık Necla hanım..”
“Saç ekimi yaptıracak olanlar, Çok tanıdığım hizmet aldı Necla Hanım ve kendisi gibi tecrübeli güleryüzlü samimiyet dolu işinin ehli ekibi başka yerde bulamazsınız , zaten kendileriyle konuşursanız duyacaksınız ki en büyük referansları yaptıkları işlerdir. saç analizini en doğru şekilde yapıp üst düzey ilgi alaka gösteriyorlar. gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.teknolojik imkanları en iyi şekilde değerlendiren sadece yapılan işlemde değil sonrasında da tüm sorularınıza yanıt veren işini önemseyen bir ekip.”
Zeki Karav
Mehmet Yılmaz
Duygu İnce

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara